info
عکس فروشگاه چادر و مقنعه
category

فروشگاه چادر و مقنعه محله امام زاده، یزد

فروشگاه لباس
3.0
1 رای

درباره‌ی فروشگاه چادر و مقنعه

فروشگاه چادر و مقنعه (فروشگاه لباس) در محله امام زاده یزد و خیابان ملا اسماعیل واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه لباس در محله امام زاده یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان خان یزد، موزه آب خانه کلاهدوز ها و بازار زرگرها و همچنین هتل تاریخی لب خندق یزد، اقامتگاه سرزمین آفتاب، حمام خان یزد و سفره خانه حمام خان، کافه عدسی پناهنده شعبه قیام و بازار خان قرار گرفته است.

درباره فروشگاه چادر و مقنعه یزد

فروشگاه چادر و مقنعه یزد در شهر یزد، محله امام زاده، واقع شده است. فروشگاه چادر و مقنعه یزد یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله امام زاده است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، تولیدی لباس، تولید و پخش پوشاک یوسف و فروشگاه لباس یزد باف هستند.

چطور به فروشگاه چادر و مقنعه یزد برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه چادر و مقنعه یزد را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کلنیک هراتی قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه چادر و مقنعه یزد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه چادر و مقنعه یزد را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده فروشگاه چادر و مقنعه واقع شده‌اند:

 • تولیدی لباس
  شهید رجایی، بلوار امامزاده جعفر
 • تولید و پخش پوشاک یوسف
  شهید رجایی، بلوار امامزاده جعفر
 • فروشگاه لباس یزد باف
  شهید رجایی، فرخی
 • مشکی پوشان
  شهید رجایی
 • پوشاک ترنج
  امام خمینی، بین برخوردار و امام خمینی 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mahya (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه چادر و مقنعه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه چادر و مقنعه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه چادر و مقنعه ندارد.
  neshan logo