عکس جگرکی حاجی بابا
category

جگرکی حاجی بابا (محله زهتابی، تهران)

جگرکی
4.0
3 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه کاظمی، طباطبایی

موقعیت جگرکی حاجی بابا در محله زهتابی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

جگرکی حاجی بابا (جگرکی) در محله زهتابی تهران و بزرگراه کاظمی، طباطبایی واقع شده است. این غذاخوری یکی از سه جگرکی در محله زهتابی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری پارس نعمت آباد و همچنین ایستگاه تاکسی ساوه، نان داغ کباب داغ، شیرینی شاه جانی، تعمیرگاه و کارواش کی تو k2 و داروخانه دکتر لباف قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه کاظمی، طباطبایی

تلفن تماس: 02155537007


سایر جگرکی‌های که در محدوده جگرکی حاجی بابا واقع شده‌اند:

 • جگرکی عمو حیدر
  (4.0)
  بزرگراه آیت الله سعیدی، طالقانی
 • جگرگی حاجی بابا
  (5.0)
  بزرگراه کاظمی، بین بابایی و صفری
 • جگرکی پاییزان
  (5.0)
  بزرگراه آیت الله سعیدی، طالقانی، بین غنچه و باصفا
 • جیگرکی فری
  غلامرضایی، پیر مرادی، بین توکلی و نوری
 • جگرکی دایی سلمان
  بزرگراه آیت الله سعیدی، میر احمدی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Erfan (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جگرکی حاجی بابا تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  غذا غذاخوری جگر جگرکی جگرسرا جگرسرای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد جگرکی حاجی بابا تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جگرکی حاجی بابا تهران ندارد.