عکس ایستگاه تاکسی ساوه
category

ایستگاه تاکسی ساوه (محله صادقیه، تهران)

ایستگاه تاکسی
3.0
16 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، نرسیده به صفدری

موقعیت ایستگاه تاکسی ساوه در محله صادقیه تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه تاکسی ساوه (ایستگاه تاکسی) در محله صادقیه تهران و خیابان کنارگذر آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه تاکسی در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری پارس نعمت آباد و همچنین نان داغ کباب داغ، شیرینی شاه جانی، تعمیرگاه و کارواش کی تو k2، جگرکی حاجی بابا و پارک مرداد قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، نرسیده به صفدری

تلفن تماس: +982155848811


سایر ایستگاه‌های تاکسی که در محدوده ایستگاه تاکسی ساوه واقع شده‌اند:

 • پایانه نعمت آباد
  (3.0)
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین دوم و نامدار
 • ایستگاه تاکسی نعمت آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه تاکسی نسیم شهر
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه سواری خطی ساوه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، نرسیده به فولادی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط marandi (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه تاکسی ساوه تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ویژه ایستگاه تاکسی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه تاکسی ساوه تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه تاکسی ساوه تهران ندارد.