عکس پایانه نعمت آباد
category

پایانه نعمت آباد (محله شهید رجایی، تهران)

ایستگاه تاکسی
3.0
4 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بین دوم و نامدار

موقعیت پایانه نعمت آباد در محله شهید رجایی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه نعمت آباد (ایستگاه تاکسی) در محله شهید رجایی تهران و خیابان کنارگذر آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه تاکسی در محله شهید رجایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ولیعصر و همچنین شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه لیفتراک، ورودی ایستگاه مترو نعمت آباد، دنیای سرسیلندر اکبر، کسری رستوران و بیمه کوثر قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بین دوم و نامدار


سایر ایستگاه‌های تاکسی که در محدوده پایانه نعمت آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه تاکسی ساوه
  (3.0)
  بزرگراه آیت الله سعیدی، نرسیده به صفدری
 • ایستگاه سواری خطی ساوه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، نرسیده به فولادی
 • ایستگاه تاکسی نسیم شهر
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه تاکسی نعمت آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ehterami (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه نعمت آباد تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ویژه ایستگاه تاکسی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه نعمت آباد تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه نعمت آباد تهران ندارد.