عکس (پایانه نعمت آباد- پایانه بوتان)
category

(پایانه نعمت آباد- پایانه بوتان) (محله شهید رجایی، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بین دوم و نامدار

موقعیت (پایانه نعمت آباد- پایانه بوتان) در محله شهید رجایی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

(پایانه نعمت آباد- پایانه بوتان) (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله شهید رجایی تهران و خیابان کنارگذر سعیدی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ولیعصر و همچنین شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه لیفتراک، پایانه نعمت آباد، ایستگاه مترو نعمت آباد، کسری رستوران و شیشه اتومبیل 110 غلامی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این پایانه به ایستگاه مترو نعمت آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بین دوم و نامدار


سایر پایانه‌های که در محدوده (پایانه نعمت آباد- پایانه بوتان) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مینی بوس ساوه
  بزرگراه سعیدی، نرسیده به فولادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ya shahid (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی (پایانه نعمت آباد- پایانه بوتان) تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد (پایانه نعمت آباد- پایانه بوتان) تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه (پایانه نعمت آباد- پایانه بوتان) تهران ندارد.