info
عکس نان بربری
category

نان بربری (محله شهید بهشتی، تهران)

درباره‌ی نان بربری

نان بربری (نانوایی) در محله شهید بهشتی ری و خیابان عرب حلوایی واقع شده است. این مکان یکی از ده نانوایی در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ارین و بازار آرین و همچنین مسجد و حسینیه فاطمیه، سرای محله بهشتی، پارک راضیه، نانوایی لواش و رادین آذر قرار گرفته است.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نان بربری واقع شده‌اند:

 • نانوایی لواشی
  اندیشه، بهشتی، بین مدنی دوم و مدنی یکم
 • نان لواش
  بلوار شهید رجایی، بین فردوسی و جوانان بهشتی
 • نانوایی لواش
  بلوار شهید رجایی، فردوسی غربی، بین پورعزیزیان و حر
 • نانوایی
  بلوار شهید رجایی، پوزش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نان بربری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نان بربری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نان بربری ندارد.
  neshan logo