info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه آشتیانی
category

ایستگاه اتوبوس فلکه آشتیانی محله آشتیانی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه آشتیانی

ایستگاه اتوبوس فلکه آشتیانی (ایستگاه اتوبوس) در محله آشتیانی تهران و بزرگراه باقری، سعدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله آشتیانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید بزرگ سانلی و همچنین مسجد الحسین (ع)، گل فروشی، آزمایشگاه تشخیص طبی نیایش، خانه فرهنگ مهر آور و باشگاه پرورش اندام سورنا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه آشتیانی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس فلکه آشتیانی تهران است که در محله آشتیانی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه باقری، سعدی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فلکه آشتیانی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی سرویس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه آشتیانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دفتر
  دماوند، بلوار شهید ثانی، دردشت، بصائری
 • ایستگاه اتوبوس کربلایی مهریزی
  بزرگراه باقری، بلوار شهید ثانی، بین شانزدهم و مدائن
 • ایستگاه اتوبوس داریوش
  دماوند، بین صدیقیان و حیدری
 • ایستگاه اتوبوس ابوریحان
  دماوند، بین ابوریحان و تیموری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه آشتیانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه آشتیانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه آشتیانی ندارد.
  neshan logo