info
عکس کالای پزشکی عباسی
category

کالای پزشکی عباسی محله حنا، یزد

فروشگاه تجهیزات پزشکی

درباره‌ی کالای پزشکی عباسی

کالای پزشکی عباسی (فروشگاه تجهیزات پزشکی) در محله حنا یزد و خیابان طالقانی 13 واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه تجهیزات پزشکی در محله حنا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره، بیمارستان شهید رهنمون (فرخی) و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین قند و نبات افضلی (سوغات یزد)، مجتمع کامپیوتر ستاک، کتاب واحه، دکتر مژگان کریمی زارچی جراح و متخصص زنان و زایمان و کالای پزشکی امیرکبیر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کالای پزشکی عباسی یزد

فروشگاه کالای پزشکی عباسی یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله حنا و پیدا کنید. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (+989131540913) تماس بگیرید. فروشگاه کالای پزشکی عباسی یزد را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله حنا به شمار آورد. تجهیزات پزشکی سیباطب یار، سمعک شنوا گستر و کالای پزشکی عرب فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه کالای پزشکی عباسی یزد برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کالای پزشکی عباسی یزد مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگ قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه کالای پزشکی عباسی یزد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. اگر از فروشگاه کالای پزشکی عباسی یزد تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.





سایر فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی که در محدوده کالای پزشکی عباسی واقع شده‌اند:

 • تجهیزات پزشکی سیباطب یار
  بلوار امام جعفر صادق، کوچه یکم منتظرقائم
 • سمعک شنوا گستر
  بهشتی، وامق، عذرا
 • کالای پزشکی عرب
  طالقانی، شهید محمود دایی
 • کالای پزشکی یزددرمان
  (4.0)
  طالقانی، شهید محمود دایی، 10
 • کالای پزشکی امیرکبیر
  (5.0)
  طالقانی، مجاهد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ شنبه 14 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کالای پزشکی عباسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 14 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کالای پزشکی عباسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کالای پزشکی عباسی ندارد.
  location استان یزد، یزد، طالقانی، شهید محمود دایی، 10
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری کالای پزشکی عباسی

  شنبه 08:30 تا 22:30
  یک‌شنبه 08:30 تا 22:30
  دوشنبه 08:30 تا 22:30
  سه‌شنبه 08:30 تا 22:30
  چهارشنبه 08:30 تا 22:30
  پنج‌شنبه 08:30 تا 22:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo