info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد و حسینیه
category

ایستگاه اتوبوس مسجد و حسینیه محله پشت ورزشگاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد و حسینیه

ایستگاه اتوبوس مسجد و حسینیه (ایستگاه اتوبوس) در محله پشت ورزشگاه یزد و خیابان شهید جوکار واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله پشت ورزشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی حسینیه بزرگ خیر آباد، دبیرستان پسرانه برازنده مقدم، مسجد چهارده معصوم و ایستگاه اتوبوس مسجد و حسینیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد و حسینیه یزد

ایستگاه اتوبوس مسجد و حسینیه یزد در شهر یزد، محله خیرآباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید جوکار، بین سادات و میرزا محسن جوکار می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد و حسینیه یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد و حسینیه یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد و حسینیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارسیان
  شهید جوکار، شهید سید رضا پارسائیان، بین پوراکبر و خوشنود
 • ایستگاه اتوبوس کوچه ژنرال واعظ
  آزادگان، معراج(کارتن سازی)، بین بن بست 41 و معراج 43
 • ایستگاه اتوبوس کوچه آبشار
  خیرآباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد و حسینیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد و حسینیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد و حسینیه ندارد.
  neshan logo