عکس فروشگاه افق کوروش
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه افق کوروش (محله قزل قلعه، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
1.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر شمالی، صادقی

موقعیت فروشگاه افق کوروش در محله قزل قلعه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله قزل قلعه تهران و خیابان صادقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله قزل قلعه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شریعتی و مجتمع تجاری احسان و همچنین شرکت دنیای پردازش، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، کبابی سبلان، پیتزا مارتین و مرکز مخابرات قدس قرار گرفته است.


درباره فروشگاه افق کوروش

فروشگاه افق کوروش در شهر تهران، محله قزل قلعه و خیابان صادقی قرار دارد. فروشگاه افق کوروش یکی از فروشگاه‌های خوب محله قزل قلعه به حساب می‌آید. فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان، فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی و سوپر مارکت هفت تا یازده از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.


چطور به فروشگاه افق کوروش برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه افق کوروش از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سه راه قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه افق کوروش نیز ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس است. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه افق کوروش رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه افق کوروش دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر شمالی، صادقی


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه افق کوروش واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  دکتر فاطمی، سین دخت، بین بهروز و گردآفرید
 • فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی
  کارگر شمالی، هفتم
 • سوپر مارکت هفت تا یازده
  (4.0)
  کارگر شمالی، ابراهیمی
 • فروشگاه زنجیره ای یاران دریان
  (3.0)
  کارگر شمالی، گردآفرید
 • شیرین عسل
  (4.3)
  کارگر شمالی، بین زمرد و خسروی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه افق کوروش فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه افق کوروش ندارد.
  neshan logo