info
عکس بازار مبل وزرا
category

بازار مبل وزرا محله شهرک آزادی، تهران

فروشگاه مبلمان
5.0
1 رای

درباره‌ی بازار مبل وزرا

بازار مبل وزرا (فروشگاه مبلمان) در محله شهرک آزادی تهران و خیابان کنار گذر لشگری واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه مبلمان در محله شهرک آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هایپر کالای خانه وزرا، بازار فرش وزرا، نگین خودرو، شرکت ایران تایر و کولراتومبیل ۲۰۰۰ قرار گرفته است.

درباره فروشگاه بازار مبل وزرا تهران

فروشگاه بازار مبل وزرا تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک آزادی و پیدا کنید. فروشگاه بازار مبل وزرا تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک آزادی به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند مبل باران در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه بازار مبل وزرا تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه بازار مبل وزرا تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه جنت قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم سری به فروشگاه بازار مبل وزرا تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه بازار مبل وزرا تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مبل و مبلمان که در محدوده بازار مبل وزرا واقع شده‌اند:

 • مبل باران
  (5.0)
  ولیعصر، نصر، یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار مبل وزرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازار مبل وزرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار مبل وزرا ندارد.
  location استان تهران، تهران، لشگری
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بازار مبل وزرا

  شنبه 09:00 تا 02:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 02:00
  دوشنبه 09:00 تا 02:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 02:00
  چهارشنبه 09:00 تا 02:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 02:00
  جمعه 10:00 تا 02:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo