info
عکس پیرایش بهزاد
category

پیرایش بهزاد محله فاطمیه، اراک

درباره‌ی پیرایش بهزاد

پیرایش بهزاد (آرایشگاه) در محله فاطمیه اراک و خیابان بیست متری پیوند، بین چهارراه معلم و بیست متری عفاف واقع شده است. این مکان یکی از پنج آرایشگاه در محله فاطمیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیک پوشان و همچنین بوستان معلم، لوازم یدکی شهرجردی، تصفیه آب آسمان، باتری سازی شهرجردی و آموزشگاه رانندگی احسان قرار گرفته است.
سایر آرایشگاه‌های که در محدوده پیرایش بهزاد واقع شده‌اند:

 • آرایشگاه مردانه قنبری
  بلوار حافظیه، یدالله صالحی، لاله 13
 • پیرایش حمیدی
  بلوار فاطمیه، بهاران 27
 • پیرایش حامد
  بلوار شهدای دولت، بیست متری پیوند، بین فضیلت 10 و دوازده متری عترت
 • پیرایش مهدی
  کرامت، کرامت 4، بلوار شهدای دولت، متانت
 • پیرایش سون
  بیست متری عفاف، اصالت 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 😐 عرشیا مبتنی 😐 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیرایش بهزاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پیرایش بهزاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیرایش بهزاد ندارد.
  neshan logo