info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه
category

ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه محله حافظیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه

ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه (ایستگاه اتوبوس) در محله حافظیه اراک و بلوار فاطمیه، میدان حافظ واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله حافظیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری آفتاب و همچنین گل فروشی کاکتوس اراک، خودپرداز بانک ملی، دکه روزنامه، کافه فانوس و فست فود فانوس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه اراک

ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله حافظیه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار فاطمیه، میدان حافظ است. ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شمس قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان حافظیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آتشنشانی
  بلوار قدس، بین آتش نشان و محصولی
 • ایستگاه اتوبوس میدان معلم
  بلوار شهدای دولت، کوی امیریه، بین چهارراه معلم و سخاوت 1
 • ایستگاه اتوبوس امام حسین
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، امام حسین ع، گلزار 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه ندارد.
  neshan logo