info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان
category

ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان محله ناباروری، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان

ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان (ایستگاه اتوبوس) در محله ناباروری یزد و خیابان تیمسار فلاحی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله ناباروری یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه دفاع مقدس و مجتمع تجاری صدف و همچنین پارک آزادگان، آموزشگاه موسیقی اوج و موسسه اوج، آتلیه مداد رنگی ، مسجد امام حسن مجتبی (ع) و رستوران صفاییه یزد - Safaeiye Restaurant قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان یزد

در شهر یزد، محله کوی کارمندان ، ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس تیمسار فلاحی، بین میدان امام حسن و تیمسار فلاحی 11 می‌باشد. ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اتومبیل کرایه صفائیه یزد قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک آزادگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جوادالائمه
  بلوار شهیدان اشرف، بین جواد الائمه و بلوار شهید قندی
 • ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی
  منابع طبیعی، نرسیده به آیت الله علاقه بند
 • ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران
  بلوار پاسداران، بین استادی و پاسداران 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان ندارد.
  neshan logo