info
عکس هتل سیروس
category

هتل سیروس (محله گلچینان، یزد)

درباره‌ی هتل سیروس

موقعیت هتل سیروس در محله گلچینان یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

هتل سیروس (هتل) در محله گلچینان یزد و خیابان امام خمینی واقع شده است. این مجتمع یکی از دو هتل در محله گلچینان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرخی، آب انبار شش بادگیری، موزه دیرینه شناسی کامبرین و پاساژ کویتی ها و همچنین میدان شهید بهشتی، شیرینی سنتی یزد، هتل سنتی رز ، مسافرخانه بهشتی و مسجد برخوردار قرار گرفته است.سایر هتل‌های که در محدوده هتل سیروس واقع شده‌اند:

 • هتل سنتی کتروا
  امام خمینی، امام خمینی 9، 11
 • هتل اطلس
  (4.0)
  میدان بهشتی
 • هتل فرهنگ یزد
  (5.0)
  امام خمینی، امام خمینی 3
 • هتل سنتی بهارعمر
  (4.0)
  امام مهدی عج، سید 648، کوچه فردوسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sokoot_yahya (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هتل سیروس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هتل

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هتل سیروس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هتل سیروس ندارد.
  neshan logo