info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 یزد
category

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 یزد محله قاسم آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 یزد

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 یزد (ایستگاه اتوبوس) در محله قاسم آباد یزد و بلوار فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله قاسم آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس و همچنین باشگاه بدنسازی قویدل ، هایپر میوه هِوِن سا، شهرداری منطقه 3 یزد، برنج فروشی کلبه سبز شمال و همبر چه رنگی دوست داری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 یزد

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله قاسم آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار فردوسی، بین میدان امام موسی صدر و میدان دانش آموز قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرداری منطقه 3 یزد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان طوبی
  خاتمی
 • ایستگاه اتوبوس میدان اعلم
  بلواردانشگاه، بین ادب و میدان عالم
 • ایستگاه اتوبوس طلوع 14
  بلوار آیت الله خامنه ای، ابوترابی، طلوع، بین بن بست طلوع 12 و 14
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 یزد ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار فردوسی، بین میدان امام موسی صدر و میدان دانش آموز
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo