info
عکس داروخانه دکتر عابدی
category

داروخانه دکتر عابدی محله لشگر شرقی، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتر عابدی

داروخانه دکتر عابدی (داروخانه) در محله لشگر شرقی تهران و خیابان گلشن دوست، جانبازان غربی واقع شده است. این مکان یکی از چهار داروخانه در محله لشگر شرقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی میدان سبلان، اسکمی، تاجیک مسکن یک بهزاد، پیتزا سیب 360 و مسجد صاحب الزمان (عج) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر عابدی تهران

آدرس داروخانه دکتر عابدی تهران، شهر تهران، محله لشگر غربی است. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، گلشن دوست، جانبازان غربی است. برای آنکه اطلاعات بیشتری در مورد داروخانه دکتر عابدی تهران به دست آورید، می‌توانید با شماره تلفن آن (02188441403) تماس بگیرید.

داروخانه دکتر عابدی تهران یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله لشگر غربی است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه سپاس، داروخانه هومن و داروخانه مرمر وجود دارند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر عابدی تهران برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. در نزدیکی داروخانه دکتر عابدی تهران، ایستگاه اتوبوس معلم قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر عابدی تهران را ببینید. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر عابدی واقع شده‌اند:

 • داروخانه سپاس
  بزرگراه شهید سلیمانی، همایی، بین دهم و بزرگی
 • داروخانه هومن
  مدنی، حیدری، بین مومنی و مسجد
 • داروخانه مرمر
  بزرگراه شهید سلیمانی، همایی، بین میرعلی اکبری و دوم
 • داروخانه
  گلشن دوست، ایزدی شمالی، شهید حسین صفایی، بین دوازده متری جدید و جانبازان
 • داروخانه دکتر فرمهینی فراهانی
  استاد حسن بنا جنوبی، توکل
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ شنبه 25 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر عابدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 25 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر عابدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر عابدی ندارد.
  location استان تهران، تهران، گلشن دوست، جانبازان غربی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه دکتر عابدی

  شنبه 09:30 تا 20:30
  یک‌شنبه 09:30 تا 21:30
  دوشنبه 09:30 تا 21:30
  سه‌شنبه 09:30 تا 21:30
  چهارشنبه 09:30 تا 21:30
  پنج‌شنبه 09:30 تا 21:30
  جمعه 00:00 تا 00:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo