info
عکس داروخانه سپاس
category

داروخانه سپاس محله مجیدیه، تهران

درباره‌ی داروخانه سپاس

داروخانه سپاس (داروخانه) در محله مجیدیه تهران و خیابان همایی واقع شده است. این مکان یکی از شش داروخانه در محله مجیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آروین و همچنین قنادی سینامون، کارواش تروسیان، استخر معلم، کمپ مزه و پت شاپ سالار قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه سپاس تهران

داروخانه سپاس تهران در محله مجیدیه شهر تهران در قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه باید به آدرس دقیق استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، همایی، بین دهم و بزرگی بروید.

داروخانه سپاس تهران از داروخانه‌های خوب محله مجیدیه است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر عابدی، داروخانه دکتر الناز حاجی عابدی و داروخانه پویا محمدی هستند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه سپاس تهران برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. در نزدیکی داروخانه سپاس تهران، ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو خواجه عبدالله پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه سپاس تهران را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه سپاس واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر عابدی
  گلشن دوست، جانبازان غربی
 • داروخانه دکتر الناز حاجی عابدی
  حسن بنا جنوبی، حیدری، جانبازان غربی، یاری
 • داروخانه پویا محمدی
  بزرگراه شهید سلیمانی، منصوری، بین روشن و فراهانی
 • داروخانه عسگری منفرد
  بزرگراه شهید سلیمانی، اردکانی، محمودی، تقاطع کمالی
 • داروخانه منفرد
  بزرگراه شهید سلیمانی، اردکانی، محمودی، تقاطع کمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داش بالاکی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه سپاس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه سپاس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه سپاس ندارد.
  neshan logo