info
عکس داروخانه پویا محمدی
category

داروخانه پویا محمدی محله شمس آباد، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه پویا محمدی

داروخانه پویا محمدی (داروخانه) در محله شمس آباد تهران و خیابان منصوری واقع شده است. این مکان یکی از بیست و دو داروخانه در محله شمس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارس دژ و همچنین بازار میوه و تره بار مجیدیه، بوستان مجیدیه، آش وحلیم سید مهدی، فروشگاه افق کوروش و بانک ملی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه پویا محمدی تهران

داروخانه پویا محمدی تهران در محله شمس آباد شهر تهران در قرار دارد. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، منصوری، بین روشن و فراهانی قرار دارد.

داروخانه پویا محمدی تهران را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله شمس آباد دانست. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. داروخانه سپاس، داروخانه دکتر ربیعی رحیم آبادی و داروخانه دکتر کرمیان داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه پویا محمدی تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. در نزدیکی داروخانه پویا محمدی تهران، ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی قرار دارد.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه پویا محمدی تهران را برای شما قرار داده‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه پویا محمدی واقع شده‌اند:

 • داروخانه سپاس
  بزرگراه شهید سلیمانی، همایی، بین دهم و بزرگی
 • داروخانه دکتر ربیعی رحیم آبادی
  بزرگراه شهید سلیمانی، کرد، ناظریان
 • داروخانه دکتر کرمیان
  بزرگراه شهید سلیمانی، منصوری، گلستان سوم شرقی
 • داروخانه امدادگران
  بزرگراه شهید سلیمانی، ترک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه پویا محمدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه پویا محمدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه پویا محمدی ندارد.
  neshan logo