info
عکس ایستگاه اتوبوس سرباز
category

ایستگاه اتوبوس سرباز محله کاظم آباد - بنی هاشم، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سرباز

ایستگاه اتوبوس سرباز (ایستگاه اتوبوس) در محله کاظم آباد - بنی هاشم تهران و خیابان استاد حسن بنا شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کاظم آباد - بنی هاشم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قهوه امیر، مسجد امام علی، نمایندگی سایپا آرمان خودرو یکتا - نمایندگی 5883 سایپا، ایران کلاچ درویشی و فروشگاه برنج مهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرباز تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس سرباز تهران است که در محله کاظم آباد - بنی هاشم قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس استاد حسن بنا شمالی، بین جهان پناه دوم و جعفری است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سرباز تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس ولیعصر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرباز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مجیدیه
  استاد حسن بنا شمالی، بین یاوری نژاد و محمودی
 • ایستگاه اتوبوس محمدی
  بزرگراه امام علی، برادران محمدی، بین مهدوی و معتقد
 • ایستگاه اتوبوس بهشتی
  استاد حسن بنا شمالی، برادران ابوالحسنی، بین میدان بهشتی و فضلعلی بیک
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  استاد حسن بنا شمالی، بین شفیعی و رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه پیاله
  استاد حسن بنا شمالی، برادران ابوالحسنی، بین فضلعلی بیک و شفیعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرباز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرباز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرباز ندارد.
  neshan logo