info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک
category

ایستگاه اتوبوس پارک محله کاظم آباد - بنی هاشم، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک

ایستگاه اتوبوس پارک (ایستگاه اتوبوس) در محله کاظم آباد - بنی هاشم تهران و خیابان استاد حسن بنا شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کاظم آباد - بنی هاشم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یاشار قلیچی و همچنین دکتر برنجیان، بریانی نقش جهان، دکوراسیون داخلی کویر، ابزار و یراق طوماری و لوازم یدکی هومن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پارک تهران، شهر تهران، محله کاظم آباد - بنی هاشم است. این ایستگاه اتوبوس در استاد حسن بنا شمالی، بین شفیعی و رحیمی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو خواجه عبدالله قرار دارد. آژانس زیتون هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه پیاله
  استاد حسن بنا شمالی، برادران ابوالحسنی، بین فضلعلی بیک و شفیعی
 • ایستگاه اتوبوس پل
  استاد حسن بنا جنوبی، بین گنجی و مقیسه
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بزرگراه شهید سلیمانی، برادران اثنی عشری، بین شانزدهم و امیری کلاش
 • ایستگاه اتوبوس شانزده متری
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس مجیدیه
  بزرگراه شهید سلیمانی، بعد از میرشریفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک ندارد.
  neshan logo