info
عکس ایستگاه اتوبوس مجیدیه
category

ایستگاه اتوبوس مجیدیه محله کاظم آباد - بنی هاشم، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجیدیه

ایستگاه اتوبوس مجیدیه (ایستگاه اتوبوس) در محله کاظم آباد - بنی هاشم تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کاظم آباد - بنی هاشم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایا در و همچنین کارگزاری بیمه تامین اجتماعی شعبه 9 سهرودی، کبابی بهار، داروخانه دکتر کریمی زاده، بانک ملی ایران شعبه مجیدیه جنوبی و نمایندگی ۱۷۵۱ کرمان موتور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو خواجه عبدالله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجیدیه تهران

در شهر تهران، محله کاظم آباد - بنی هاشم ، ایستگاه اتوبوس مجیدیه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید سلیمانی، بعد از میرشریفی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مجیدیه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس زیتون واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجیدیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجیدیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شانزده متری اول
  خضری، جانبازان غربی، بین ابراهیم نژاد و خداشناس
 • ایستگاه اتوبوس زمزم
  گلشن دوست، جانبازان غربی، بین اقبالی و میدان امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر
  استاد حسن بنا جنوبی، نصیری
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  استاد حسن بنا شمالی، بین مخابرات و احداثی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجیدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجیدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجیدیه ندارد.
  neshan logo