info
عکس ایستگاه اتوبوس اثنی عشری
category

ایستگاه اتوبوس اثنی عشری محله کرمان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اثنی عشری

ایستگاه اتوبوس اثنی عشری (ایستگاه اتوبوس) در محله کرمان تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله کرمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارس دژ و همچنین نمایندگی سایپا-مجید روشن، نمایندگی کرمان موتور، درمانگاه شبانه روزی پارتیان، شرکت شهر سالم تهران و پیتزا کارنال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اثنی عشری تهران

ایستگاه اتوبوس اثنی عشری تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله کرمان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید سلیمانی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اثنی عشری تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سحر قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اثنی عشری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اثنی عشری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوستان جانبازان
  بزرگراه امام علی، جانبازان غربی، بین کرمان و الیاسی
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  استاد حسن بنا شمالی، بین مخابرات و احداثی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اثنی عشری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اثنی عشری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اثنی عشری ندارد.
  neshan logo