info
عکس ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی
category

ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی محله کرمان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی

ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی (ایستگاه اتوبوس) در محله کرمان تهران و خیابان کرمان شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله کرمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان تمدن، بیمارستان چشم پزشکی بینا، باغ موزه مینیاتور و مرکز خرید دنیای نور و همچنین پرده های برقی جواد، مسجد سیدالشهدا، خودپرداز بانک سامان، قنادی سناتور و ایستگاه آتش نشانی شماره 71 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی تهران

ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله کرمان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید سلیمانی، کرمان شمالی، بین ثامنی و هفت خانگی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو جانبازان نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. تاکسی سرویس فاطمیون هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده راهنمایی و رانندگی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، کرمان شمالی، بین ثامنی و هفت خانگی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo