info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر
category

ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر محله دبستان - مجیدیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر

ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر (ایستگاه اتوبوس) در محله دبستان - مجیدیه تهران و خیابان نصیری واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دبستان - مجیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تاجیک مسکن، اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران، فست فود کارمادو، طباخی بره طلایی و مسجد الرسول (ص) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر تهران

ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله دبستان پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به استاد حسن بنا جنوبی، نصیری بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی است. همچنین آژانس زیتون را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارده متری لشگر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاج
  بزرگراه شهید سلیمانی، بعد از حسین زاده
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه موتور آب
  سبلان شمالی، بین سادگی و امین اله
 • ایستگاه اتوبوس موتور آب
  سبلان شمالی، بین سادگی و امین اله
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه معلم
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گوهری جنوبی، معلم شرقی، بین معلم غربی و عباس جلالی
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  بزرگراه شهید سلیمانی، برادران اثنی عشری، بین هشتم و نهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر ندارد.
  neshan logo