info
عکس ایستگاه اتوبوس پل
category

ایستگاه اتوبوس پل محله دبستان - مجیدیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل

ایستگاه اتوبوس پل (ایستگاه اتوبوس) در محله دبستان - مجیدیه تهران و خیابان استاد حسن بنا جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دبستان - مجیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایا در و همچنین کبابی بهار، مسجد المهدی (عج)، فروشگاه لوازم قنادی بهارسایت، بانک ملی ایران شعبه مجیدیه جنوبی و فست فود هات شام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پل تهران است که در محله دبستان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس استاد حسن بنا جنوبی، بین گنجی و مقیسه است. ایستگاه اتوبوس پل تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس دبستان قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاج
  بزرگراه شهید سلیمانی، بعد از حسین زاده
 • ایستگاه اتوبوس ایزدی
  گلشن دوست، بین قاری و هشت متری انوار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل ندارد.
  neshan logo