info
عکس ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
category

ایستگاه اتوبوس آتش نشانی محله شمس آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آتش نشانی

ایستگاه اتوبوس آتش نشانی (ایستگاه اتوبوس) در محله شمس آباد تهران و خیابان جعفری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شمس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ آریا و همچنین ایران کلاچ درویشی، فروشگاه برنج مهدی، باشگاه بدنسازی اسطوره، فست ایموجی وان و کلینیک دکتر نیما بنی اسد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آتش نشانی تهران

در شهر تهران، محله شمس آباد ، ایستگاه اتوبوس آتش نشانی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در استاد حسن بنا شمالی، جعفری واقع شده است. ایستگاه اتوبوس آتش نشانی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس ولیعصر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آتش نشانی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آتش نشانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مجیدیه
  استاد حسن بنا شمالی، بین یاوری نژاد و محمودی
 • ایستگاه اتوبوس طاهری
  استاد حسن بنا شمالی، بین نانکلی و طاهر
 • ایستگاه اتوبوس محمدی
  بزرگراه امام علی، برادران محمدی، بین مهدوی و معتقد
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  استاد حسن بنا شمالی، بین شفیعی و رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس بهشتی
  استاد حسن بنا شمالی، برادران ابوالحسنی، بین میدان بهشتی و فضلعلی بیک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آتش نشانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آتش نشانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آتش نشانی ندارد.
  neshan logo