عکس ایستگاه اتوبوس میدان ملت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان ملت (محله کاظم آباد - بنی هاشم، تهران)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، میدان ملت

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان ملت در محله کاظم آباد - بنی هاشم تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان ملت (ایستگاه اتوبوس) در محله کاظم آباد - بنی هاشم تهران و میدان ملت واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کاظم آباد - بنی هاشم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نگین و همچنین شهر کتاب ملت، داروخانه شبانه روزی امید، بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه ملت کد 3023، شیشه اتومبیل یزدان صفری و بوستان شهید دکتر رهنمون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ملت

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان ملت، شهر تهران، محله کاظم آباد - بنی هاشم میدان ملت است. این ایستگاه اتوبوس در میدان ملت قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان ملت عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی گلستان واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، میدان ملت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ملت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شریفی
  استاد حسن بنا شمالی، بین سلیمانی و غیاثی
 • ایستگاه اتوبوس سرباز
  استاد حسن بنا شمالی، بین جهان پناه دوم و جعفری
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  استاد حسن بنا شمالی، جعفری
 • ایستگاه اتوبوس بهشتی
  استاد حسن بنا شمالی، برادران ابوالحسنی، بین میدان بهشتی و فضلعلی بیک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ملت ندارد.
  neshan logo