info
عکس ایستگاه اتوبوس بهشتی
category

ایستگاه اتوبوس بهشتی محله شمس آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهشتی

ایستگاه اتوبوس بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله شمس آباد تهران و خیابان برادران ابوالحسنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شمس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نگین و همچنین کافه رستوران روکو، نمایندگی ایران خودرو 1143، آموزشگاه موسیقی نیما فریدونی، کلینیک زیبایی سابرینا و فست فود 3 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهشتی تهران

در شهر تهران، محله شمس آباد ، ایستگاه اتوبوس بهشتی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس استاد حسن بنا شمالی، برادران ابوالحسنی، بین میدان بهشتی و فضلعلی بیک می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بهشتی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس صدرا قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهشتی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  بزرگراه امام علی، طاهرخانی، شهدای هفتم آذر، بین شهریاری و شهدای گل
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  استاد حسن بنا شمالی، بین مخابرات و احداثی
 • ایستگاه اتوبوس طاهری
  استاد حسن بنا شمالی، بین نانکلی و طاهر
 • ایستگاه اتوبوس سرباز
  استاد حسن بنا شمالی، بین جهان پناه و جعفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهشتی ندارد.
  location استان تهران، تهران، استاد حسن بنا شمالی، برادران ابوالحسنی، بین میدان بهشتی و فضلعلی بیک
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo