عکس ایستگاه اتوبوس محمدی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس محمدی (محله شمس آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، برادران محمدی، بین اردستانی و رنجبریان

موقعیت ایستگاه اتوبوس محمدی در محله شمس آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس محمدی (ایستگاه اتوبوس) در محله شمس آباد تهران و خیابان برادران محمدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شمس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نگین و همچنین هات داگ مسعود، کافه رستوران روکو، تعاونی میوه ثارالله، فروشگاه آرایشی کنت و دکتر الهه ثناگو متخصص زنان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس محمدی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس محمدی است که در محله شمس آباد خیابان برادران محمدی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام علی، برادران محمدی، بین اردستانی و رنجبریان بروید. ایستگاه اتوبوس محمدی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس صدرا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس محمدی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، برادران محمدی، بین اردستانی و رنجبریان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده محمدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شریفی
  استاد حسن بنا شمالی، بین سلیمانی و غیاثی
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  بزرگراه امام علی، طاهرخانی، شهدای هفتم آذر، بین اشرفی و گل
 • ایستگاه اتوبوس مجیدیه
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس سرباز
  استاد حسن بنا شمالی، بین جهان پناه دوم و جعفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس محمدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس محمدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس محمدی ندارد.
  neshan logo