عکس ایستگاه اتوبوس شریفی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شریفی (محله هروی - حسین آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، استاد حسن بنا شمالی، بین سلیمانی و غیاثی

موقعیت ایستگاه اتوبوس شریفی در محله هروی - حسین آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شریفی (ایستگاه اتوبوس) در محله هروی - حسین آباد تهران و خیابان استاد حسن بنا شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هفت ایستگاه اتوبوس در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هروی سنتر و همچنین تالار مینورام، فست فود شوالیه، بوستان ارکیده، سالن زیبایی مینل و عکاسی امید گمینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شریفی

ایستگاه اتوبوس شریفی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله هروی - حسین آباد خیابان استاد حسن بنا شمالی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس استاد حسن بنا شمالی، بین سلیمانی و غیاثی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شریفی عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس بوستان قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شریفی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، استاد حسن بنا شمالی، بین سلیمانی و غیاثی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شریفی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گلستان دوم، افشاری، بین گلگون و مومن نژاد
 • ایستگاه اتوبوس پروتز کوثر
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گلستان دوم، افشاری، بین گلگون و مومن نژاد
 • ایستگاه اتوبوس محمدی
  بزرگراه امام علی، برادران محمدی، بین اردستانی و رنجبریان
 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، توحیدی، افشاری
 • ایستگاه اتوبوس گلستان پنجم
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، توحیدی، افشاری، بین یاس و گلستان سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شریفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شریفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شریفی ندارد.
  neshan logo