info
عکس ایستگاه اتوبوس گلستان پنجم
category

ایستگاه اتوبوس گلستان پنجم محله هروی - حسین آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلستان پنجم

ایستگاه اتوبوس گلستان پنجم (ایستگاه اتوبوس) در محله هروی - حسین آباد تهران و خیابان افشاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان گلستان نداجا و مجتمع تجاری مایسا و همچنین مسجد جامع امام حسن عسکری (ع)، داروخانه شبانه روزی دکتر آقاسیان، رستوران کرنج، گل فروشی گلاله و سرزمین سوخاری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو هروی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان پنجم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس گلستان پنجم تهران است که در محله هروی - حسین آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید صیاد شیرازی، توحیدی، افشاری، بین یاس و گلستان سوم است. ایستگاه اتوبوس گلستان پنجم تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو هروی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس بوستان واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلستان پنجم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلستان پنجم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عارف
  بزرگراه امام علی، مریم، افتخاریان، آزادی، بین شمشاد و ارکیده
 • ایستگاه اتوبوس شریفی
  استاد حسن بنا شمالی، بین سلیمانی و غیاثی
 • ایستگاه اتوبوس گلریز
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی
 • ایستگاه اتوبوس گیلان
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی، بین گلریز و سپهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان پنجم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان پنجم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان پنجم ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، توحیدی، افشاری، بین یاس و گلستان سوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo