info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان هروی معلم
category

ایستگاه اتوبوس میدان هروی معلم محله هروی - حسین آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان هروی معلم

ایستگاه اتوبوس میدان هروی معلم (ایستگاه اتوبوس) در محله هروی - حسین آباد تهران و خیابان پناهی نیا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین شادی - الماس هروی و مجتمع تجاری هروی سنتر و همچنین مجتمع تجاری الماس هروی، میدان هروی، کافه رستوران دیورسو، دبیرستان احسان و کتاب پارک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان هروی معلم تهران

ایستگاه اتوبوس میدان هروی معلم تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله هروی - حسین آباد پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید همت، پناهی نیا، بین توحیدی و سوم مروارید بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان هروی معلم تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو هروی قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی گلستان واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان هروی معلم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان هروی معلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس افتخاریان
  بزرگراه امام علی، عزیزی، افتخاریان، تقاطع یکتا
 • ایستگاه اتوبوس طاهری
  استاد حسن بنا شمالی، بین نانکلی و طاهر
 • ایستگاه اتوبوس بوستان مبارک آباد
  بزرگراه امام علی، عزیزی، افتخاریان، بین میدان مبارک آباد و هزارپیشه
 • ایستگاه اتوبوس عارف
  بزرگراه امام علی، عزیزی، افتخاریان، آزادی، بین شمشاد و ارکیده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان هروی معلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان هروی معلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان هروی معلم ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، پناهی نیا، بین توحیدی و سوم مروارید
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo