info
عکس ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر
category

ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر محله هروی - حسین آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر

ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر (ایستگاه اتوبوس) در محله هروی - حسین آباد تهران و خیابان افشاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مایسا و همچنین گل فروشی گلاله، مرکز خیریه معلولین عقب مانده ذهنی وحدت، هایپر مارکت ساقدوش، مجتمع کوثر و فست فود باروشا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر تهران

ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر تهران در شهر تهران، محله هروی - حسین آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید صیاد شیرازی، افشاری، بین گلگون و مومن نژاد قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو هروی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی سرویس بوستان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرکز پروتزکوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شریفی
  استاد حسن بنا شمالی، بین سلیمانی و غیاثی
 • ایستگاه اتوبوس وفامنش
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، وفا، وفا منش، بین مظفریان و شهید جمالی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس گیلان
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی، بین گلریز و سپهری
 • ایستگاه اتوبوس گلریز
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، افشاری، بین گلگون و مومن نژاد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo