عکس ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر (محله هروی - حسین آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گلستان دوم، افشاری، بین گلگون و مومن نژاد

موقعیت ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر در محله هروی - حسین آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر (ایستگاه اتوبوس) در محله هروی - حسین آباد تهران و خیابان افشاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هفت ایستگاه اتوبوس در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مایسا و همچنین کافه رستوران ویراک، گل فروشی گلاله، مرکز خیریه معلولین عقب مانده ذهنی وحدت، مجتمع کوثر و هایپر مارکت ساقدوش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر

ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر در شهر تهران، محله هروی - حسین آباد و خیابان افشاری قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گلستان دوم، افشاری، بین گلگون و مومن نژاد قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو هروی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی سرویس بوستان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گلستان دوم، افشاری، بین گلگون و مومن نژاد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرکز پروتزکوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شریفی
  استاد حسن بنا شمالی، بین سلیمانی و غیاثی
 • ایستگاه اتوبوس وفامنش
  استاد حسن بنا شمالی، موسوی، وفا منش، بین لیلا و جمالی
 • ایستگاه اتوبوس گیلان
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی، بعد از گلریز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر ندارد.
  neshan logo