عکس تاکسی گلستان
مشاهده در نقشه نشان
category

تاکسی گلستان (محله هروی - حسین آباد، تهران)

تاکسی تلفنی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، استاد حسن بنا شمالی، امید

موقعیت تاکسی گلستان در محله هروی - حسین آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

تاکسی گلستان (تاکسی تلفنی) در محله هروی - حسین آباد تهران و خیابان امید واقع شده است. این آژانس یکی از شش تاکسی تلفنی در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هروی سنتر و همچنین شیرینی سولدوش، گل هروی ارکیده، کافه نان سولدوش، بوستان ارکیده و کبابخانه محمد قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، استاد حسن بنا شمالی، امید


سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی گلستان واقع شده‌اند:

 • تاکسی سرویس بوستان
  مکران جنوبی، لاله، بین رحمانیان شرقی و بوستان هفتم
 • آژانس گلستان
  (4.0)
  استاد حسن بنا شمالی، بین رسولیان و مریم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یا علی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی گلستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سرویس تاکسی آژانس تلفنی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی گلستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی گلستان ندارد.
  neshan logo