عکس سوپر مواد غذایی سالار
مشاهده در نقشه نشان
category

سوپر مواد غذایی سالار (محله ایرانشهر، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قرنی، بین سمیه و صراف زاده

موقعیت سوپر مواد غذایی سالار در محله ایرانشهر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

سوپر مواد غذایی سالار (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله ایرانشهر تهران و خیابان قرنی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و سه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه شهدا و بازار فرش عباسی و همچنین داروخانه مرکزی هلال احمر، هتل باباطاهر، کافه کاریزنو، شرکت بیمه آسیا و مجتمع قضایی شهید بهشتی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قرنی، بین سمیه و صراف زاده


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مواد غذایی سالار واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت آق بانو
  انقلاب اسلامی، خارک
 • سوپر شاهین
  انقلاب اسلامی، حمیدالدوله
 • سوپر مارکت خوش
  کریمخان زند، خردمند جنوبی، بین همراه و ملکیان
 • هایمارت - فروشگاه آذربایجان
  کریمخان زند، خردمند جنوبی، جمال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مواد غذایی سالار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مواد غذایی سالار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مواد غذایی سالار ندارد.
  neshan logo