info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید جوکار
category

ایستگاه اتوبوس شهید جوکار محله خیرآباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید جوکار

ایستگاه اتوبوس شهید جوکار (ایستگاه اتوبوس) در محله خیرآباد یزد و خیابان شهید جوکار واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله خیرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ابزار فروشی شیخ علیشاهی، میدان ابوالفضل، هتل تهرانی یزد، مبلمان کارینو و نمایندگی ایسوزو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید جوکار یزد

ایستگاه اتوبوس شهید جوکار یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله خیرآباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شهید جوکار، بین بن بست گلها و دشتکی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید جوکار یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید جوکار یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید جوکار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه آزادسهر
  بلوار آزادشهر، آزادگان، بین 18 آزادگان و 16 شهید ناصر عسگری
 • ایستگاه اتوبوس سه راه آزادشهر
  آزادگان، بین 15 آزادگان و 17 آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس سه راه استقلال
  آزادگان، معراج(کارتن سازی)، بین جوادالائمه 35 و 37
 • ایستگاه اتوبوس ارسلان
  همافر، ایمان، بین گل افشان و ارسلان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید جوکار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید جوکار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید جوکار ندارد.
  neshan logo