info
عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگیان برگشت
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگیان برگشت محله راه آهن، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرهنگیان برگشت

ایستگاه اتوبوس فرهنگیان برگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله راه آهن اراک و خیابان بهداری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله راه آهن اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیرکبیر (بیمارستان راه آهن) و ساختمان قائم مقام و همچنین دبیرستان حاج حسین ترابی، سوپر مارکت ارسلان، مجتمع مسکونی آتی تاو، میوه فروشی سپهری و خودپرداز بانک سامان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگیان برگشت اراک

ایستگاه اتوبوس فرهنگیان برگشت اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهرک ولیعصر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید شیرودی، آقاخانی، بهداری، بین میدان پزشک و حسین ساعت قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فرهنگیان برگشت اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس موعود واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فرهنگیان برگشت اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگیان برگشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه ایثار
  شریعتی، بعثت، بین محبی و ایثار
 • ایستگاه اتوبوس دادگستری
  شهیدان رجایی، 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
  پل شهر صنعتی، 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس خیابان لادن
  میخک، بین پارکینگ گمرک و پارکینگ 8
 • ایستگاه اتوبوس میدان نظم آباد
  جهان پناه، میدان شهدای نظم آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگیان برگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگیان برگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگیان برگشت ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار شهید شیرودی، آقاخانی، بهداری، بین میدان پزشک و حسین ساعت
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo