عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه چشم موشک
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه چشم موشک (محله شهرک ولیعصر، اراک)

ایستگاه اتوبوس
استان مرکزی اراک استان مرکزی، اراک، بزرگراه خلیج فارس، پسندیده، مطهری

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه چشم موشک در محله شهرک ولیعصر اراک را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه چشم موشک (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک ولیعصر اراک و خیابان مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک ولیعصر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آتلیه قصر تصویر، نانوایی بربری، مسجد ابوذر، لوازم یدکی موتور سیکلت بهمنی و فروشگاه پوشاک آزادیخواه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه چشم موشک

در شهر اراک، محله ۶ خیابان مطهری، ایستگاه اتوبوس چهارراه چشم موشک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه خلیج فارس، پسندیده، مطهری واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه چشم موشک عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس استاد شهریار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه چشم موشک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان مرکزی، اراک، بزرگراه خلیج فارس، پسندیده، مطهری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه چشم موشک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خوابگاه 1
  بلوار شهید شیرودی، بین عسگری و قدوسی
 • ایستگاه اتوبوس انتهاي ملک
  قدوسی، بین مهدی سلطانی و شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس ساختمان سپهر
  جهان پناه، علم الهدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه چشم موشک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه چشم موشک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه چشم موشک ندارد.
  neshan logo