info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک مهر
category

ایستگاه اتوبوس بانک مهر محله مهدی آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک مهر

ایستگاه اتوبوس بانک مهر (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد یزد و خیابان بنافتی زاده واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مزون یاشیل و همچنین پمپ بنزین صلاح نسب، آجیل ماجیل، دنیای اسپیکر یزد ، مانیتور خودرو ایسوس (فروشگاه اسپرلوس) و لوازم یدکی اتومبیل رضا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک مهر یزد

ایستگاه اتوبوس بانک مهر یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله محله نیایش قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بنافتی زاده، بین بنافتی زاده 13 و 14 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بانک مهر یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بانک مهر یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک مهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید چمران
  خرمشهر، بین خرمشهر 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه 14 معصوم
  سلمان فارسی، بین سلمان فارسی 26 و آیین
 • ایستگاه اتوبوس کارخانه درخشان
  چمران، بین اویسی و صادقیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک مهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک مهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک مهر ندارد.
  neshan logo