info
عکس سوپر مارکت حاج حسین زارعی
category

سوپر مارکت حاج حسین زارعی محله نازی آباد، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت حاج حسین زارعی

سوپر مارکت حاج حسین زارعی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله نازی آباد تهران و خیابان نیکنام واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوتوس مال و همچنین فاطمیه زوارالزهراء (س)، بازارچه گوشت آسیا، دبستان غیردولتی علم و پرواز، ارایشگاه نیو کات و ذرت طلایی متین قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت حاج حسین زارعی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت فرزاد
  بزرگراه شهید تندگویان، کوی ولیعصر، حمزه
 • سوپر مارکت
  بلوار شهید رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، یوسفی
 • هایمارت - فروشگاه قائم
  بزرگراه شهید تندگویان، شهید قاسمی، بین سرسبز و دوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هادی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت حاج حسین زارعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت حاج حسین زارعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت حاج حسین زارعی ندارد.
  neshan logo