info
عکس مسجد قمربنی هاشم
category

مسجد قمربنی هاشم محله نجف آباد، حمیدیا

درباره‌ی مسجد قمربنی هاشم

مسجد قمربنی هاشم (مسجد) در محله نجف آباد حمیدیا و بلوار شهید دشتی، دشتی 8 واقع شده است. این مکان یکی از چهار مسجد در محله نجف آباد حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین سبزی خورد کنی ابویی، کتابخانه پروین اعتصامی نجف آباد، تعمیرگاه تخصصی پژو مسلم یزدی و باشگاه بدنسازی صخره قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد قمربنی هاشم واقع شده‌اند:

 • مسجد حسنیه جعفری
  بلوار شهید دشتی، دشتی 29، کشاورز، بین خیابان ایثار و دشتی 31
 • مسجد حضرت مسلم ابن عقیل (ع)
  منابع طبیعی، مسلم ابن عقیل، سلمان فارسی، بین شاهد و باغ گلها
 • مسجد باقری نجف آباد یزد
  بلوار شهید دشتی، دشتی 18
 • مسجد امام حسن مجتبی
  (3.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی 32، امام حسن مجتبی، 5
 • مسجد حضرت فاطمه الزهراء
  (5.0)
  خیابان تیمسار فلاحی، بین بلوار جهاد و میدان ابوذر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آزاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد قمربنی هاشم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد قمربنی هاشم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد قمربنی هاشم ندارد.
  neshan logo