info
عکس مسجد باقری نجف آباد یزدعکس مسجد باقری نجف آباد یزد
category

مسجد باقری نجف آباد یزد محله نجف آباد، حمیدیا

مسجد

درباره‌ی مسجد باقری نجف آباد یزد

مسجد باقری نجف آباد یزد (مسجد) در محله نجف آباد حمیدیا و خیابان دشتی ۱۸ واقع شده است. این مکان یکی از چهار مسجد در محله نجف آباد حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین دفتر اسناد رسمی 48، تعویض روغن‌شبانه روزی پارسا، رستوران جعفری 2، فروشگاه یدک پخش دهقان و مرکز پخش نبات تیجان قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد باقری نجف آباد یزد واقع شده‌اند:

 • مسجد قمربنی هاشم
  بلوار شهید دشتی، دشتی 8
 • مسجد حسنیه جعفری
  بلوار شهید دشتی، دشتی 29، کشاورز، بین خیابان ایثار و دشتی 31
 • مسجد امام حسن مجتبی
  (3.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی 32، امام حسن مجتبی، 5
 • مسجد شهید ساداتی
  (5.0)
  بلوار جهاد، استادی
 • مسجد حضرت فاطمه الزهراء
  (5.0)
  خیابان تیمسار فلاحی، بین بلوار جهاد و میدان ابوذر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد باقری نجف آباد یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد باقری نجف آباد یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد باقری نجف آباد یزد ندارد.
  neshan logo