info
عکس مجموعه اتاق فرار معین مال
category

مجموعه اتاق فرار معین مال محله دکتر هوشیار، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجموعه اتاق فرار معین مال

مجموعه اتاق فرار معین مال ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله دکتر هوشیار تهران و خیابان بیست و یک متری جی واقع شده است. این مکان یکی از چهار تفریح و سرگرمی در محله دکتر هوشیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی معین مال و معین مال و همچنین فروشگاه رفاه، کیا موتورز، نسکو کافه، پیتزا بریکا و داروخانه شبانه روزی دکتر نادری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو استاد معین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده مجموعه اتاق فرار معین مال واقع شده‌اند:

 • دریاچه بوستان المهدی عجل الله
  (5.0)
  بزرگراه لشگری، بزرگراه آیت الله سعیدی
 • کافه گیم باتیس
  (5.0)
  بیست و یک متری جی، بین صالحی و زنجانی کرامتی
 • اتاق فرار ویرا
  (4.3)
  آزادی، استاد معین، بیست و یک متری جی، بین شهبازی پناه و رازیانه
 • خانه بازی کفشدوزک
  (3.8)
  یادگار امام، دامپزشکی، بین بیست و یک متری جی و بروجردی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه اتاق فرار معین مال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه اتاق فرار معین مال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه اتاق فرار معین مال ندارد.
  neshan logo