info
عکس ایستگاه اتوبوس بالگرد سازی
category

ایستگاه اتوبوس بالگرد سازی محله شهرک صدرا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بالگرد سازی

ایستگاه اتوبوس بالگرد سازی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک صدرا تهران و بلوار کاج واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک صدرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع طلا و جواهر برلیان و همچنین پارکینگ کامیون، ایستگاه اتوبوس بالگرد سازی و بالگردسازی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بالگرد سازی تهران

ایستگاه اتوبوس بالگرد سازی تهران در شهر تهران، محله شهرک صدرا و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کاج می‌باشد. ایستگاه اتوبوس بالگرد سازی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بالگرد سازی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بالگرد سازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سروستان
  زینعلی، بین سروستان هفتم و سروستان ششم
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه هشتم
  زینعلی، بنفشه هشتم غربی
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه چهارم
  هوانیروز، سی و پنج متری گلها، بین بنفشه پنجم و بنفشه چهارم
 • ایستگاه اتوبوس شهرک یاس
  شهید علیمرادی، بیگدلی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  هوانیروز، بین گلناز و گلرنگ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بالگرد سازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بالگرد سازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بالگرد سازی ندارد.
  neshan logo