info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک یاس
category

ایستگاه اتوبوس شهرک یاس محله شهرک صدرا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک یاس

ایستگاه اتوبوس شهرک یاس (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک صدرا تهران و خیابان بیگدلی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک صدرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پوشاک اسلامی گل یاس و همچنین مسجد امام علی (ع)، تالار پذیرایی گل یاس، بوستان شهرک یاس، فاران رایانه و زمین فوتبال حجازی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک یاس تهران

ایستگاه اتوبوس شهرک یاس تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک صدرا قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید علیمرادی، بیگدلی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهرک یاس تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی صدرا تاکسی واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک یاس تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک یاس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه حضرت وليعصر
  نسیم شانزدهم غربی، بین بیست متری راهور و امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه بنفشه ششم
  زینعلی، بنفشه ششم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه یاس ششم
  هوانیروز، سی و پنج متری گلها، بین یاس پنجم و یاس ششم
 • ایستگاه اتوبوس بالگرد سازی
  بلوار کاج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک یاس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک یاس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک یاس ندارد.
  neshan logo