info
عکس ایستگاه اتوبوس میرایی 7
category

ایستگاه اتوبوس میرایی 7 (محله پاسداران، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میرایی 7

ایستگاه اتوبوس میرایی 7 (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران یزد و بلوار شهید قندی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت مشاوران فراگیتی، ایستگاه اتوبوس میرایی 7 و کارواش پرسپولیس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میرایی 7 یزد

ایستگاه اتوبوس میرایی 7 یزد در شهر یزد، محله پاسداران و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید قندی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میرایی 7 یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی سفیر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میرایی 7 یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میرایی 7 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قربانی
  بلوار پاسداران، بین ایثار و پاسداران 5
 • ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی
  بلوار شهید قندی، بین کاج 4 و بلوار جهاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میرایی 7 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میرایی 7 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میرایی 7 ندارد.
  neshan logo