info
عکس ایستگاه اتوبوس آریانا
category

ایستگاه اتوبوس آریانا محله صدا و سیما، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آریانا

ایستگاه اتوبوس آریانا (ایستگاه اتوبوس) در محله صدا و سیما یزد و خیابان فلاح ۳ واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله صدا و سیما یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع مسکونی رز و ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی رز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آریانا یزد

ایستگاه اتوبوس آریانا یزد در شهر یزد، محله صدا و سیما و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر، فلاح 3 است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آریانا یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس ارابه قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آریانا یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آریانا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی آفتاب
  بلوار شهید قندی، نرسیده به میدان شهید الله دادی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 7
  بلوار شهید دشتی، بلوار ارتش
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه نشاط
  بلوار پاسداران، بین بلوار ارتش و پاسداران 78
 • ایستگاه اتوبوس پارک جوان
  بلوار شهید دشتی، بلوار ارتش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آریانا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آریانا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آریانا ندارد.
  neshan logo