info
عکس ایستگاه اتوبوس چادر
category

ایستگاه اتوبوس چادر محله شیخ داد، یزد

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چادر

ایستگاه اتوبوس چادر (ایستگاه اتوبوس) در محله شیخ داد یزد و خیابان شهید نواب صفوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله شیخ داد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گروه مهندسی حامی رایان فناور پارس، برق صنعتی نواب یزد، رستوران و کافی شاپ تالار ساداتی، خیمه گاه و پیتزا پاتوق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چادر یزد

ایستگاه اتوبوس چادر یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله شیخ داد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی، بین جمال دهقان و دروازه شیخداد است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چادر یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی لاله قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چادر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار مناره
  شهید رجایی، بین فرهنگیان و مسجد مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس ابوالمعالی
  سید گلسرخ، بین سید گلسرخ 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت
  سید گلسرخ، بین کوی شهید اعلازاده و سید گلسرخ 4
 • ایستگاه اتوبوس محله کسنویه
  انقلاب، نرسیده به سید محمود نیک خواه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چادر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چادر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چادر ندارد.
  neshan logo