عکس ایستگاه 33 آتش نشانی میدان فتح مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه 33 آتش نشانی میدان فتح (محله مهرآباد جنوبی، تهران)

آتش نشانی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه متوسلیان (فتح)، کاوه، نرسیده به سلطانی

موقعیت ایستگاه 33 آتش نشانی میدان فتح یکی از مراکز آتش‌نشانی خوب منطقه در محله مهرآباد جنوبی تهران را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه 33 آتش نشانی میدان فتح (آتش نشانی) در محله مهرآباد جنوبی تهران و خیابان کاوه واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایگاه مدیریت بحران میدان فتح، مجموعه ورزشی شهید جهانی پور، سوپر مارکت تک، مدرسه دکتر علی شریعتی و سرای محله مهرآباد جنوبی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز آتش‌نشانی خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه متوسلیان (فتح)، کاوه، نرسیده به سلطانی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عبدالله (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 بهمن ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه 33 آتش نشانی میدان فتح تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

سازمان پایگاه ایستگاه آتش نشانی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 بهمن ماه 1401

نظرات کاربران در مورد ایستگاه 33 آتش نشانی میدان فتح

  • avatar
    بابا برقی (شهریار سطح ۷) چهارشنبه 02 شهریور ماه 1401

    ایستگاهی در موقعیت مناسب جغرافیایی جهت خدمات به شهروندان

  • avatar
    shafie (شهریار سطح ۳) شنبه 12 تیر ماه 1400

    مجهزه بسیار عملکرد سریع

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه 33 آتش نشانی میدان فتح تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه 33 آتش نشانی میدان فتح تهران ندارد.
neshan logo