category آرایشگاه صادق (محله صد دستگاه، تهران)

آرایشگاه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نبرد، نجار محمودی، بین اعتماد و دوستکام

آرایشگاه صادق تهران در محله صد دستگاه تهران واقع شده است.

آرایشگاه صادق (آرایشگاه) در محله صد دستگاه تهران و خیابان نجار محمودی واقع شده است. این مکان یکی از سه آرایشگاه در محله صد دستگاه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز هنر پردیس - سنگسر و همچنین دزدگیر محمد، نان فانتزی یاسمن، قنادی گلستان، دفتر پیشخوان دولت و کارکت لوازم یدکی فروش لوازم یدکی خودرو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو پيروزي، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نبرد، نجار محمودی، بین اعتماد و دوستکام

تلفن تماس: 02133362101


سایر آرایشگاه‌های که در محدوده آرایشگاه صادق واقع شده‌اند:

 • آرایشگاه ناصر
  نبرد، نجار محمودی، بین محبی و محمدی
 • پیرایش شمس
  نبرد، پیروزی، بین دریاباری و شهابی نشاط
 • پیرایش مهتاب
  دهم فروردین، بعد از نبی اکرم
 • آرایشگاه گل سرخ
  نبرد، غلامی، بعد از چهارراه دوم
 • آرایشگاه مردانه
  داوودآبادی، بین قنبر و فراهانی نسب
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آرایشگاه صادق تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  اصلاح سر مو سلمانی آرایش پیرایش آرایشگاه پیرایشگاه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آرایشگاه صادق تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آرایشگاه صادق تهران ندارد.